Федерація велосипедного спорту Житомирської області
Головна » 2017 » Вересень » 1 » Результати. ВІДКРИТИЙ КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ В ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ГОНЦІ, ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ГРУПОВІЙ ГОНЦІ (ЧОЛОВІКИ,ЖІНКИ,ЮНІОРИ,ЮНІОРКИ)
18:46
Результати. ВІДКРИТИЙ КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ В ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ГОНЦІ, ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ГРУПОВІЙ ГОНЦІ (ЧОЛОВІКИ,ЖІНКИ,ЮНІОРИ,ЮНІОРКИ)

Богуслав 2017 Шакалов Сергій, Козаченко Сергій, Покотило Євгеній, Метлушенко Юрій, Кухар Віталій, Руденко Іван – 2 місце в командному заліку в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків.

Протоколи змагань:  Дивитись. ЧУ (групові гонки) м. Богуслав 26-27.08.17р.

                                     Дивитись. ЧУ (інд. гонки) м. Богуслав 24-25.08.17 р.

 

Федерація велосипедного спорту Житомирської області (ФВС ЖО) висловлює велику вдячність та подяку всім, хто сприяв успішному виступу збірної команди Житомирської області у командному чемпіонаті України в індивідуальній гонці на час та індивідуальній груповій гонці з велосипедного спорту на шосе у м. Богуслав з 23 по 27 серпня 2017 року, а саме управлінню у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської ОДА, Житомирській обласній школі вищої спортивної майстерності, тренерам-викладачам з велосипедного спорту - Михайлу Столяру, Едуарду Муселімяну, Руслану Пархоменку, Івану Дорошуку та  найбільше самим спортсменам, що здобули на цих змаганнях 4 комплекти медалей командного заліку різного ґатунку та 3-и перших і 1-е друге місце в особистому заліку.

Наші здобутки:

Яковенко Катерина, Рябченко Тетяна, Шекель Ольга – 3 місце в командному заліку в індивідуальній гонці на час.

Веселовська Лілія, Пастух Діана, Ященко Тетяна, Свінціцька Ксенія – 1 місце в командному заліку в індивідуальній гонці на час серед юніорок.

Яковенко Катерина, Вергелес Анна, Рябченко Тетяна, Шекель Ольга – 2 місце в командному заліку в індивідуальній груповій гонці.

Яковенко Катерина, Вергелес Анна, Рябченко Тетяна, Шекель Ольга – 2 місце в командному заліку в індивідуальній груповій гонці.

Шакалов Сергій, Козаченко Сергій, Покотило Євгеній, Метлушенко Юрій, Кухар Віталій, Руденко Іван – 2 місце в командному заліку в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків.

Веселовська Лілія, Пастух Діана, Ященко Тетяна, Свінціцька Ксенія – 1 місце в командному заліку в індивідуальній гонці на час серед юніорок.

Ященко Тетяна – 1 місце в індивідуальній гонці на час серед юніорок.

Ященко Тетяна (Богуслав 2017)

Рябченко Тетяна – 1 місце в індивідуальній гонці на час серед жінок.

Шекель Ольга – 2 місце в індивідуальній гонці на час та 1 місце в індивідуальній груповій гонці серед жінок.

До речі виступами жіночих команд, юніорок та дівчат Житомирщина славилась постійно, та й сьогодні виступи нашої прекрасної половини людства тішать Житомирян не тільки своєю красою, а і успішними виступами на змаганнях. А комплект срібних медалей в категорії чоловіків був завойований вперше в історії розвитку велосипедного спорту на Житомирщині.

Ми, ще раз щиро вітаємо спортсменів і тренерів, та бажаємо їм подальших успіхів!

Президент ФВС ЖО І.Дорошук.

Переглядів: 654 | Додав: procycling | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar