Федерація велосипедного спорту Житомирської області
Головна » 2016 » Травень » 24 » Результати третього дня змагань. Меморіал пам'яті заслуженого тренера УРСР С.І.Кареви 2016 21.05.2016
15:29
Результати третього дня змагань. Меморіал пам'яті заслуженого тренера УРСР С.І.Кареви 2016 21.05.2016

21 травня 2016 року                   

Кільцева гонка

Заг. місце

Старт.

номер

Прізвище та ім’я

 учасника

Рік

народж.

Результат на етапі

Місце на етапі

Загальний

 час етапів

Місто

Дівчата 2003 та мол. 24 км.

1

57

Паночишена Вікторія

2003

39.15

2

1.33.20

Житомир

2

21

Любарська Софія

2002

38.00

1

-

Київ

Хлопці 2003 та мол. 24 км.

1

52

Хомич Ілля

2003

36.37

1

1.50.58

Житомир

2

56

Шейко Данило

2003

42.55

2

1.55.05

Житомир

Юнаки 2000-2001 60 км.

1

25

Кухарівський Богдан

2000

78.40

1

2.26.27

Радомишль

2

45

Люшенко Вадим

2001

78.42

4

2.32.35

Радомишль

3

74

Євдокимов Андрій

2000

78.42

2

2.23.47

Житомир

4

59

Соломенюк Володимир

2001

1.27.50

5

2.48.46

Житомир

5

51

Шабранський Артур

2001

1.32.50

6

2.54.15

Житомир

6

73

Овчинніков Кіріл

2000

1.36.47

7

3.03.15

Житомир

 

64

Гуцало Дмитро

2000

78.42

3

 

 

MASTERS та любителі  18 – 34 р. 72 км.

1

202

Кочін Олексій

1982

94.51-6

2

3.13.03

Харків

2

205

Егіазарян Георгій

1988

94.51-10

1

3.13.11

Київ

3

194

Покотило Євген

1994

94.51

6

3.13.30

Житомир

4

184

Уханов Олексій

1991

94.51

8

3.13.52

Тернопіль

5

165

Бакуринський Борис

1986

94.51

7

3.13.53

Київ

6

190

Руденко Іван

1995

94.51

13

3.13.57

Житомир

7

43

Третяк Олексій

1988

94.51

9

3.13.58

Київ

8

163

Погібко Олександр

1982

94.51-4

3

3.15.00

Одеса

9

204

Жученко Станіслав

1992

94.51

12

3.15.06

Харків

10

158

Нанакі Дмитро

1986

94.51

10

3.15.49

Одеса

11

151

Цісарук Владислав

1985

94.51

4

3.16.20

Одеса

12

191

Суровець Кім

1995

94.51

5

3.17.32

Київ

13

30

Карпішин Сергій

1989

94.51

14

3.18.46

Славутич

14

35

Добровольський Андрій

1998

94.51

17

3.19.43

Житомир

15

203

Буляков Віталій

1983

102.32

18

3.26.00

Запоріжжя

16

181

Шакалов Андрій

1983

94.51

11

3.35.53

Житомир

17

185

Шакалов Сергій

1987

108.23

19

3.43.36

Житомир

18

178

Блажиєвський Євген

1999

94.51

16

3.50.51

Житомир

19

46

Кожан Сергій

1988

153.12

20

3.59.34

Київ

 

63

Задорожний Нікіта

1999

94.51

15

 

Малин

MASTERS 35-44 р. 72 км.

1

211

Набока Василь

1981

94.51-6

3

3.12.46

Львів

2

212

Савчук Руслан

1978

94.51-10

2

3.12.51

Дніпродзержинськ

3

208

Єрмак Влад

1981

94.51-4

4

3.13.00

Дніпродзержинськ

4

155

Харенко Дмитро

1980

94.51

7

3.15.46

Одеса

5

215

Блажиєвський Ігор

1977

94.51

6

3.16.18

Житомир

6

210

Федьків Михайло

1981

94.51

8

3.16.50

Тернопіль

7

214

Завада Роман

1974

94.51

5

3.18.57

Дніпропетровськ

8

209

Ясний Євген

1972

94.51

9

3.22.57

Київ

9

153

Мельничук Юрій

1973

117.15

10

4.05.47

Київ

 

22

Батюхов Денис

1980

94.51

1

 

Донецьк

MASTERS 45-54 р. 72 км.

1

222

Філін Дмитро

1968

94.51-10

1

3.12.32

Київ

2

219

Петрик Валерій

1966

94.51-6

3

3.13.55

Харків

3

221

Дорошук Іван

1967

94.51-4

4

3.15.28

Житомир

4

167

Василевський Володимир

1963

94.51

7

3.18.38

Хмельницький

5

224

Ковалевський Микола

1963

94.51

6

3.21.59

Чернівці

6

218

Кучинський Андрій

1966

106.23

9

3.30.06

Овруч

7

36

Чеченін Марко

1970

106.18

8

3.33.08

Кіровоград

8

217

Корольчук Володимир

1967

94.51

5

3.35.41

Луцьк

 

24

Заїка Василь

1968

94.51

2

 

Донецьк

 

223

Вишневський Володимир

1969

Зійшов

 

 

Тернопіль

 

220

Тимцо Юрій

1966

Не стартував

 

 

Луцьк

MASTERS 55-64 р. 57 км.

1

226

Титаренко Станіслав

1953

94.51-10

1

3.13.44

Харків

2

235

Нарижний Валерій

1957

94.51-6

2

3.14.50

Запоріжжя

3

227

Гримайло Ігор

1961

94.51

4

3.14.43

Харків

4

236

Пелих Павло

1958

95.15

7

3.17.30

Львів

5

169

Фірсов Віктор

1954

94.51-4

3

3.18.41

Дніпропетровськ

6

166

Мірошніченко Олександр

1955

94.51

5

3.19.51

Чернівці

7

237

Шевельов Віктор

1955

94.51

6

3.21.33

Дніпропетровськ

8

228

Попов Сергій

1960

95.30

8

3.29.01

Закарпаття

9

234

Пазяк Йосиф

1953

102.32

9

3.29.34

Львів

10

168

Коцюруба Олександр

1956

102.32

10

3.39.02

Дніпропетровськ

11

230

Образцов Василь

1959

102.32

11

3.43.48

Харків

12

242

Мартинов Олександр

1961

102.32

12

3.44.00

Бровари

13

243

Янчиков Юрій

1959

1.53.15

14

3.55.14

Житомир

14

238

Кислов Юрій

1959

1.53.12

13

3.55.45

Житомир

MASTERS 65+  72 км.

1

246

Ковальчук Святослав

1944

94.51-10

1

3.21.00

Львів

2

33

Гах Анатолій

1951

94.51-6

2

3.24.19

Славутич

3

245

Троп Петро

1951

1.55.15-4

3

3.48.23

Житомир

MASTERS (жінки) 48 км.

1

171

Шевченко Ілона

1978

69.20-4

3

2.28.40

Лиман

2

250

Василевська Наталія

1978

72.27

4

2.37.28

Житомир

3

247

Радушинська Наталія

1970

78.50

7

2.45.13

Житомир

4

248

Джепарова Тетяна

1960

76.56

6

2.21.03

Чернівці

5

65

Льовіна Анастасія

1997

61.45-10

1

 

Радомишль

6

66

Шипаєва Аліна

1997

61.55-6

2

 

Радомишль

7

17

Нестерова Вікторія

1974

75.12

5

 

Київ

Переглядів: 247 | Додав: procycling | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar