Федерація велосипедного спорту Житомирської області
Головна » 2016 » Травень » 24 » Результати другого дня змагань. Меморіал пам'яті заслуженого тренера УРСР С.І.Кареви 2016 20.05.2016
15:27
Результати другого дня змагань. Меморіал пам'яті заслуженого тренера УРСР С.І.Кареви 2016 20.05.2016

20 травня 2016 року

Групова гонка

Заг. місце

Старт.

номер

Прізвище та імя

 учасника

Рік

народж.

Результат на етапі

Місце на етапі

Загальний

 час етапів

Місто

Дівчата 2003 та мол. 15  км.

1

57

Паночишена Вікторія

2003

31.47

1

54.05

Житомир

Хлопці 2003 та мол. 25 км.

1

56

Шейко Данило

2003

53.00

1

1.12.10

Житомир

2

52

Хомич Ілля

2003

53.55

2

1.14.21

Житомир

Юнаки 2000-2001 35 км.

1

67

Кухарівський Богдан

2000

52.10

1

1.07.47

Радомишль

2

45

Люшенко Вадим

2001

59.28

3

1.14.53

Радомишль

3

74

Євдокимов Андрій

2000

58.40

2

1.15.05

Житомир

4

59

Соломенюк Володимир

2001

63.00

4

1.20.56

Житомир

5

51

Шабранський Артур

2001

63.00

4

1.21.25

Житомир

6

73

Овчинніков Кіріл

2000

68.25

6

1.26.28

Житомир

MASTERS ТА ЛЮБИТЕЛІ 18 – 34 р. 57 км.

1

202

Кочін Олексій

1982

84.33-10

1

1.38.10

Харків

2

205

Егіазарян Георгій

1988

84.33-6

2

1.38.24

Київ

3

194

Покотило Євген

1994

84.47

8

1.38.39

Житомир

4

165

Бакуринський Борис

1986

84.37-4

3

1.38.58

Київ

5

184

Уханов Олексій

1991

84.45

6

1.39.01

Тернопіль

6

190

Руденко Іван

1995

85.22

9

1.39.06

Житомир

7

43

Третяк Олексій

1988

84.44

5

1.39.07

Київ

8

163

Погібко Олександр

1982

84.44

4

1.40.13

Одеса

9

204

Жученко Станіслав

1992

84.45

7

1.40.15

Харків

10

158

Нанакі Дмитро

1986

86.19

10

1.40.58

Одеса

11

151

Цісарук Владислав

1985

86.25

11

1.41.29

Одеса

12

191

Суровець Кім

1995

87.12

12

1.42.41

Київ

13

30

Карпішин Сергій

1989

89.10

13

1.43.55

Славутич

14

203

Буляков Віталій

1983

89.11

14

1.44.28

Запоріжжя

15

35

Добровольський Андрій

1998

90.07

15

1.45.52

Житомир

16

185

Шакалов Сергій

1987

98.23

16

1.55.13

Житомир

17

181

Шакалов Андрій

1983

104.54

17

2.00.42

Житомир

18

46

Кожан Сергій

1988

109.03

18

2.06.22

Київ

19

178

Блажиєвський Євген

1999

109.50

19

2.16.00

Житомир

MASTERS 35-44 р. 57 км.

1

211

Набока Василь

1981

84.39-6

2

1.38.01

Львів

2

212

Савчук Руслан

1978

84.39-10

1

1.38.10

Дніпродзержинськ

3

208

Єрмак Влад

1981

84.39-4

3

1.38.13

Дніпродзержинськ

4

155

Харенко Дмитро

1980

86.28

5

1.40.55

Одеса

5

215

Блажиєвський Ігор

1977

86.27

4

1.42.27

Житомир

6

210

Федьків Михайло

1981

88.09

6

1.42.59

Тернопіль

7

214

Завада Роман

1974

89.26

7

1.44.06

Дніпропетровськ

8

209

Ясний Євген

1972

92.46

8

1.48.06

Київ

9

153

Мельничук Юрій

1973

110.42

9

2.08.32

Київ

MASTERS 45-54 р. 57 км.

1

222

Філін Дмитро

1968

84.40-10

1

1.37.51

Київ

2

219

Петрик Валерій

1966

84.42-6

2

1.39.10

Харків

3

221

Дорошук Іван

1967

86.25-4

3

1.40.41

Житомир

4

218

Кучинський Андрій

1966

86.55

4

1.43.43

Овруч

5

167

Василевський Володимир

1963

89.17

5

1.43.47

Хмельницький

6

36

Чеченін Марко

1970

91.50

6

1.46.50

Кіровоград

7

224

Ковалевський Микола

1963

92.23

7

1.47.08

Чернівці

8

223

Вишневський Володимир

1969

101.00

8

1.56.26

Тернопіль

9

217

Корольчук Володимир

1967

107.00

9

2.01.50

Луцьк

10

220

Тимцо Юрій

1966

109.00

10

2.04.22

Луцьк

MASTERS 55-64 р. 57 км.

1

226

Титаренко Станіслав

1953

84.37-10

1

1.40.04

Харків

2

235

Нарижний Валерій

1957

85.28-4

3

1.40.05

Запоріжжя

3

227

Гримайло Ігор

1961

84.44-6

2

1.39.52

Харків

4

236

Пелих Павло

1958

86.30

4

1.41.15

Львів

5

169

Фірсов Віктор

1954

89.40

7

1.43.54

Дніпропетровськ

6

166

Мірошніченко Олександр

1955

89.31

5

1.45.00

Чернівці

7

237

Шевельов Віктор

1955

89.32

6

1.46.42

Дніпропетровськ

8

234

Пазяк Йосиф

1953

92.02

8

1.47.02

Львів

9

228

Попов Сергій

1960

98.30

9

1.53.31

Закарпаття

10

168

Коцюруба Олександр

1956

101.00

10

1.56.30

Дніпропетровськ

11

230

Образцов Василь

1959

105.00

12

2.01.16

Харків

12

242

Мартинов Олександр

1961

104.40

11

2.01.28

Бровари

13

243

Янчиков Юрій

1959

105.07

13

2.01.59

Житомир

14

238

Кислов Юрій

1959

105.26

14

2.02.33

Житомир

MASTERS 65+  57 км.

1

246

Ковальчук Святослав

1944

92.16-10

1

1.47.19

Львів

2

33

Гах Анатолій

1951

93.14-6

2

1.49.34

Славутич

3

245

Троп Петро

1951

95.25-4

3

1.53.12

Житомир

MASTERS 35 км.

1

171

Шевченко Ілона

1978

63.14-4

3

1.19.22

Лиман

2

250

Василевська Наталія

1978

68.57

6

1.25.01

Житомир

3

247

Радушинська Наталія

1970

67.41

5

1.26.23

Житомир

4

248

Джепарова Тетяна

1960

64.07

4

 

Чернівці

5

65

Льовіна Анастасія

1997

59.09-10

1

 

Радомишль

6

66

Шипаєва Аліна

1997

59.39-6

2

 

Радомишль

Переглядів: 270 | Додав: procycling | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar