Федерація велосипедного спорту Житомирської області
Головна » 2016 » Серпень » 6 » Результати четвертого дня змагань. Меморіал пам’яті С.І.Толмачова 06.08.2016
15:56
Результати четвертого дня змагань. Меморіал пам’яті С.І.Толмачова 06.08.2016

06 серпня 2016 року

  Групова гонка

Заг. місце

Старт.

номер

Прізвище та імя

 учасника

Рік

народж.

Результат на етапі

Місце на етапі

Загальний

 час етапів

Місто

Дівчата 2002-2003 -  25 км

1

14

Свінцицька Ксенія

2002

34.41-10

1

1.55.20

Житомир

2

3

Шевчук Дар’я

2002

40.10-6

2

2.11.17

Рівне

3

12

Нестерук Марія

2003

40.12-4

3

2.12.49

Житомир

4

15

Блінова Вікторія

2002

41.59

4

2.14.32

Житомир

Дівчата 2000-2001 – 52 км

1

16

Ященко Тетяна

2001

69.28-10

1

3.02.19

Житомир

2

20

Веселовська Лілія

2000

79.00-6

2

3.21.08

Житомир

3

18

Пастух Діана

2000

82.29-4

3

3.21.45

Житомир

-

19

Тарнавська Руслана

2000

-

-

-

Житомир

Юнаки 2004  - 25 км

1

7

Звірановський Давид

2004

40.09-10

1

2.07.04

Хмельницький

2

11

Бордюг Микола

2004

46.40-6

2

2.24.17

Житомир

Юнаки 2000-2001 – 52 км

1

44

Шабранський Артур

2001

69.28

1

-

 

2

22

Пастух Богдан

2000

82.37

2

-

Житомир

Юнаки 2002-2003 – 25 км

1

5

Коцюбайло Олександр

2002

34.37-6

2

1.53.13

Хмельницький

2

6

Савчук Іван

2002

34.37

5

1.53.18

Хмельницький

3

9

Яринич Артем

2003

34.37

4

1.55.55

Хмельницький

4

8

Марунчак Вадим

2003

34.37

6

1.56.40

Хмельницький

5

2

Соколовський Ілля

2002

34.37-10

1

2.25.44

Рівне

6

1

Бондарук Владислав

2002

34.37-4

3

2.29.04

Рівне

7

10

Антоневський Станіслав

2003

45.14

7

 

Житомир

Юніори – 52 км

1

43

Добровольський Андрій

1998

69.28

1

-

Житомир

2

24

Блажиєвський Євген

1999

69.44

2

-

Житомир

3

42

Науменко Владислав

1999

70.09

3

-

Житомир

4

21

Яцюк Дмитро

1997

82.37

4

-

Житомир

Юніорки – 52 км

1

4

Савчук Софія

1998

69.28

1

3.08.37

Рівне

Андер 23 - 52 км

1

100

Розгонюк Андрій

1997

69.28

1

4.57.48

Вінниця

2

101

Снігурський Вадим

1997

69.28

2

4.59.50

Вінниця

MASTERS ТА ЛЮБИТЕЛІ 18 – 34 р. – 52 км

1

107

Покотило Євген

1994

69.28-6

2

4.57.27

Житомир

2

106

Руденко Іван

1995

69.28

9

4.57.48

Житомир

3

105

Панченко Єгор

1986

69.28

5

4.58.01

Київ

4

104

Кацімон Олександр

1987

69.28-4

3

4.58.03

Вишгород

5

102

Єременко Ігор

1984

69.28

6

4.58.08

Київ

6

103

Шакалов Сергій

1987

69.28

8

4.59.52

Житомир

-

п/к

Шакалов Андрій

1983

79.00

11

-

Житомир

-

112

Воловод Дмитро

1992

69.28-10

1

-

Київ

-

111

Денека Костянтин

1983

69.28

4

-

Київ

-

109

Люткевич Андрій

1989

69.28

7

-

Вишгород

-

110

Чередніченко Максим

1984

69.20

10

-

Київ

MASTERS 35-44 р. – 52 км

 

1

200

Кирієнко Андрій

1981

69.28

4

4.58.32

Чернігів

2

202

Блажиєвський Ігор

1977

69.28-6

2

4.59.20

Житомир

3

201

Сенчук Сергій

1972

69.28-4

3

5.00.28

Чернігів

4

203

Батюхов Денис

1980

69.28-10

1

-

Донецьк

 

MASTERS 45-54 р. – 52 км

1

308

Козаченко Андрій

1970

69.28-6

2

4.57.27

Дніпро

2

307

Храповицький Дмитро

1970

69.28-10

1

4.57.57

Донецьк

3

303

Аракелян Юрій

1967

69.28-4

3

4.58.24

Київ

4

306

Дорошук Іван

1967

69.28

5

4.58.28

Житомир

5

302

Бондар Ігор

1970

69.28

7

4.58.30

Житомир

6

301

Черкас Сергій

1966

69.28

8

5.15.37

Чернігів

7

300

Токаревський Геннадій

1968

69.28

6

5.17.38

Чернігів

8

305

Антоневський Віктор

1964

79.00

9

-

Житомир

-

309

Філін Дмитро

1968

69.28

4

-

Київ

-

304

Заіка Василь

1968

-

-

-

Київ

MASTERS 55-64 р. – 52 км

1

400

Титаренко Станіслав

1953

69.28-10

1

4.57.56

Харків

2

404

Торянік Євген

1960

69.28-6

2

4.58.44

Житомир

3

401

Образцов Василь

1959

69.28

4

5.08.16

Харків

4

402

Мартинов Олександр

1961

69.28-4

3

5.25.59

Бровари

5

403

Янчиков Юрій

1959

79.00

6

5.35.46

Житомир

6

406

Хлєбніков Андрій

1963

69.28

5

-

Київ

7

405

Кислов Юрій

1959

79.05

7

-

Житомир

MASTERS 65-74 р. – 52 км

1

500

Гах Анатолій

1951

69.28-10

1

4.16.22

Чернігів

2

501

Кривко Євген

1945

79.00-4

3

4.33.05

Северодонецьк

3

502

Троп Петро

1951

79.00-6

2

4.50.44

Житомир

MASTERS 75+ - 52 км

1

600

Ігнатов Євген

1936

79.00

1

3.21.51

Северодонецьк

MASTERS (жінки) – 52 км

1

902

Шевченко Ілона

1978

69.28-10

1

4.18.03

Лиман

2

901

Василевська Наталія

1978

69.28-6

2

4.21.03

Житомир

3

900

Радушинська Наталія

1970

79.05

4

4.44.27

Житомир

4

903

Василевська Ірена

1978

79.00-4

3

-

 

 

 

 

Головний суддя                                                                   І.І.Дорошук

 

Головний секретар                                                              О.В.Грищенко

Переглядів: 371 | Додав: procycling | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar