Федерація велосипедного спорту Житомирської області
Головна » 2016 » Травень » 24 » Результати четвертого дня змагань. Меморіал пам'яті заслуженого тренера УРСР С.І.Кареви 2016 22.05.2016
15:31
Результати четвертого дня змагань. Меморіал пам'яті заслуженого тренера УРСР С.І.Кареви 2016 22.05.2016

22 травня 2016 року         

   

Гонка на час 11 км

 

Заг. місце

Старт.

номер

Прізвище та ім’я

 учасника

Рік

народж.

Результат на етапі

Місце на етапі

Загальний

 час етапів

Місто

Дівчата 2003 та мол.

1

57

Паночишена Вікторія

2003

22.56

2

-

Житомир

2

21

Любарська Софія

2002

21.19

1

-

Київ

Хлопці 2003 та мол.

1

56

Шейко Данило

2003

21.15

1

2.16.20

Житомир

2

52

Хомич Ілля

2003

 

 

 

Житомир

Юнаки 2000-2001

1

25

Кухарівський Богдан

2000

16.36

1

2.43.03

Радомишль

2

45

Люшенко Вадим

2001

16.46

2

2.49.21

Радомишль

3

74

Євдокимов Андрій

2000

17.30

3

2.51.17

Житомир

4

59

Соломенюк Володимир

2001

19.04

4

3.07.50

Житомир

5

51

Шабранський Артур

2001

19.21

6

3.13.36

Житомир

6

73

Овчинніков Кіріл

2000

19.16

5

3.21.31

Житомир

MASTERS та любителі  18 – 34 р.

1

202

Кочін Олексій

1982

14.40

2

3.27.43

Харків

2

205

Егіазарян Георгій

1988

15.10

5

3.28.21

Київ

3

165

Бакуринський Борис

1986

14.35

1

3.28.28

Київ

4

190

Руденко Іван

1995

14.50

3

3.28.47

Житомир

5

194

Покотило Євген

1994

15.22

7

3.28.52

Житомир

6

184

Уханов Олексій

1991

15.14

6

3.29.06

Тернопіль

7

43

Третяк Олексій

1988

15.40

8

3.29.38

Київ

8

163

Погібко Олександр

1982

15.42

9

3.30.42

Одеса

9

158

Нанакі Дмитро

1986

15.00

4

3.30.49

Одеса

10

204

Жученко Станіслав

1992

16.36

13

3.31.42

Харків

11

151

Цісарук Владислав

1985

16.25

11

3.32.45

Одеса

12

191

Суровець Кім

1995

16.18

10

3.33.50

Київ

13

30

Карпішин Сергій

1989

16.30

12

3.35.16

Славутич

14

203

Буляков Віталій

1983

16.59

14

3.42.59

Запоріжжя

15

181

Шакалов Андрій

1983

17.11

15

3.53.04

Житомир

16

185

Шакалов Сергій

1987

18.30

17

4.02.06

Житомир

17

178

Блажиєвський Євген

1999

17.39

16

4.08.30

Житомир

19

46

Кожан Сергій

1988

18.47

18

4.18.21

Київ

20

35

Добровольський Андрій

1998

-

-

-

Житомир

MASTERS 35-44 р.

1

211

Набока Василь

1981

14.33

2

3.27.19

Львів

2

212

Савчук Руслан

1978

14.53

3

3.27.44

Дніпродзержинськ

3

208

Єрмак Влад

1981

15.00

4

3.28.00

Дніпродзержинськ

4

155

Харенко Дмитро

1980

14.09

1

3.29.55

Одеса

5

210

Федьків Михайло

1981

16.38

6

3.33.28

Тернопіль

6

215

Блажиєвський Ігор

1977

17.22

8

3.33.40

Житомир

7

214

Завада Роман

1974

16.29

5

3.35.26

Дніпропетровськ

8

209

Ясний Євген

1972

16.56

7

3.39.53

Київ

9

153

Мельничук Юрій

1973

18.51

9

4.24.38

Київ

MASTERS 45-54 р.

1

222

Філін Дмитро

1968

14.21

1

3.26.53

Київ

2

219

Петрик Валерій

1966

15.22

2

3.29.17

Харків

3

221

Дорошук Іван

1967

15.48

3

3.31.16

Житомир

4

167

Василевський Володимир

1963

16.13

4

3.34.51

Хмельницький

5

224

Ковалевський Микола

1963

16.53

7

3.38.52

Чернівці

6

218

Кучинський Андрій

1966

18.50

9

3.48.56

Овруч

7

36

Чеченін Марко

1970

16.54

8

3.50.02

Кіровоград

8

217

Корольчук Володимир

1967

16.18

6

3.51.59

Луцьк

MASTERS 55-64 р.

1

226

Титаренко Станіслав

1953

16.13

4

3.29.57

Харків

2

235

Нарижний Валерій

1957

15.58

1

3.30.48

Запоріжжя

3

227

Гримайло Ігор

1961

16.39

5

3.31.22

Харків

4

236

Пелих Павло

1958

16.06

2

3.33.36

Львів

5

169

Фірсов Віктор

1954

16.08

3

3.34.49

Дніпропетровськ

6

237

Шевельов Віктор

1955

17.21

8

3.38.54

Дніпропетровськ

7

228

Попов Сергій

1960

17.08

7

3.46.09

Закарпаття

8

234

Пазяк Йосиф

1953

17.46

9

3.47.20

Львів

9

168

Коцюруба Олександр

1956

16.58

6

3.56.00

Дніпропетровськ

10

243

Янчиков Юрій

1959

19.40

10

4.14.54

Житомир

11

238

Кислов Юрій

1959

20.08

11

4.15.53

Житомир

12

166

Мірошніченко Олександр

1955

 

 

 

Чернівці

13

242

Мартинов Олександр

1961

 

 

 

Бровари

14

230

Образцов Василь

1959

 

 

 

Харків

MASTERS 65+

1

246

Ковальчук Святослав

1944

16.56

1

3.37.56

Львів

2

33

Гах Анатолій

1951

17.54

2

3.42.12

Славутич

3

245

Троп Петро

1951

20.30

3

4.08.53

Житомир

MASTERS (жінки)

1

171

Шевченко Ілона

1978

18.58

1

2.47.38

Лиман

2

250

Василевська Наталія

1978

19.46

4

2.57.14

Житомир

4

247

Радушинська Наталія

1970

22.14

6

3.09.27

Житомир

3

248

Джепарова Тетяна

1960

20.12

5

2.41.15

Чернівці

5

65

Льовіна Анастасія

1997

19.23

2

 

Радомишль

6

17

Нестерова Вікторія

1974

19.40

3

 

Київ

 

Оргкомітет

Переглядів: 260 | Додав: procycling | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar