Федерація велосипедного спорту Житомирської області
Головна » 2016 » Березень » 24 » наші на Закарпатті.
21:08
наші на Закарпатті.

На протязі останніх двох тижнів у мальовничому містечку Мукачево збірна команда області серед юнаків та дівчат провела навчально-тренувальний збір по підготовці до сезону відповідальних змагань 2016 року. Так склалося, що саме тим часом у місті Ужгороді стартував  І та ІІ етап Кубку України у багатоденній гонці серед чоловіків та жінок та Зимовий чемпіонат України з моунтенбайку. Житомирщину на цих змаганнях представляли жінки Анна Вергелес, Аліна Шипаєва, Анастасія Льовіна (всі м.Радомишль) та юніори Кухар Віталій (м. Радомишль) і Задорожний Микита (м.Малин). Найкращим результатом нашої збірної став виступ Анни Вергелес котра в крос-кантрійній гонці на час здобула бронзову нагороду а наступного дня була четвертою в гонці з загальним стартом. Шипаєва Аліна задовільнилася 10 та 8 заліковим місцем на подібних змаганнях наступного тижня. На шосейних багатоденках серед чоловіків непогано показав себе Кухар Віталій постійно потраплявши до 30 кращих спортсменів змагань серед більше п’ятдесяти учасників. Ще молодший Микита Задорожний закінчив обидва старти це також не абиякий результат у чоловічих змаганнях.

Переглядів: 221 | Додав: procycling | Рейтинг: 0.0/0